Przejdź do treści
Strona główna - News - Melanocare – Przebarwienia skóry

Melanocare – Przebarwienia skóry

  Poznaj nowy suplement diety od Lifeup – Melanocare na przebarwienia skóry. Unikalny zestaw składników Lifeup Melanocare to idealne wsparcie dla Twojej skóry podczas walki z przebarwieniami.

  Przebarwienia są następstwem szkodliwego działania promieniowania UV na naszą skórę. Dodatkowym czynnikiem, który może mieć wpływ na występowanie przebarwień są zaburzenia hormonalne występujące w różnych okresach naszego życia. Przebarwienia stają się widoczne zwłaszcza po okresie letnim, kiedy nasza skóra była narażona na silne działanie promieniowania UV.

  Składniki suplementu diety Lifeup Melanocare to:

  • Wąkrotka azjatycka, która wspomaga gojenie się ran oraz mikrouszkodzeń wywołanych przez działanie promieniowania UV,
  • Witamina C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry oraz chroni komórki przed stresem oksydacyjnym występującym po narażeniu na promieniowanie UV,
  • Zielona herbata, która pomaga chronić skórę przed uszkodzeniami wywołanymi promieniowaniem UV,
  • Buzdyganek naziemny wspiera zdrowie skóry,
  • Miedź, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji skóry.

  Składniki Lifeup Melanocare chronią Twoją skórę przed działaniem promieniowania UV, a także wspierają skórę po narażeniu na promieniowanie UV ułatwiając przebieg procesów regeneracji i gojenia mikrouszkodzeń. Działanie to wpływa na redukcję ilości i nasilenia przebarwień. Lifeup Melanocare to doskonałe wsparcie dla kosmetyków i zabiegów kosmetologicznych stosowanych w celu rozjaśnienia skóry.

  Zapraszamy do naszego sklepu!

  Melanocare na przebarwienia skóry

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *